Dobijte energii v srdci krásné přírody Moravského krasu

K ubytování nabízíme dva samostatné apartmány pro šest osob nacházející se v přízemí našeho rodinného domu. Oba apartmány jsou nově zrekonstruované a vybavené moderním nábytkem. Jako bonus k Vašemu pobytu nabízíme využití infrasauny.


Apartmán č. 1 je určen pro ubytování 4 osob. Jedná se o prostorný apartmán se samostatnou kuchyní a novou koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na apartmán navazuje prostorný balkon s možností posezení. V apartmánu se nachází manželská postel a rozkládací pohovka (160 x200 cm) s jídelním koutem pro čtyři osoby. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. K dispozici je kompletní kuchyňské nádobí a kávovar Tchibo Cafissimo.


Apartmán č. 2 je určen pro ubytování 2 osob. Jedná se o menší útulný apartmán s manželskou postelí, stolováním pro dvě osoby vybavený kuchyňkou a samostatnou zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kuchyňka je vybavena elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou. K dispozici je kompletní kuchyňské nádobí.

V obou apartmánech je televize s napojením na místní kabelovou televizi a WiFi. K dispozici je Vám také knihovna s výběrem knih a časopisů. Pro cykloturisty nabízíme možnost úschovy kol a elektrokol s možností jejich umytí. Parkování je možné přímo u domu.

Není možné ubytování se zvířetem. Celý dům, tedy i apartmány jsou nekuřácké.